Наша основна спеціалізація - інспекції по основним видам продукції, що експортується, імпортованої, транзитної продукції і продукції, що використовується на внутрішньому ринку, геодезична діяльність, наземне тривимірне лазерне сканування, градуювання резервуарів і послуги з придбання та встановлення на елеваторах тривимірних сканерів сипучих матеріалів з метою контролю рівня і обсягу зернових культур в силосах

Головний офіс розташований у м. Запоріжжя – одному з найбільш великих центрів металургії і машинобудування України. Ми маємо в своєму розпорядженні власну акредитовану НАЦІОНАЛЬНИМ АГЕНСТВОМ З АКРЕДИТАЦІЇ УКРАЇНИ випробувальну лабораторію відповідно до вимог ДСТУ ISO/IEC 17025:2019 (ISO/IES 17025:2017) та акредитований відділ вимірювань. Володіємо необхідними технічними та кваліфікованими кадровими ресурсами для забезпечення високої точності результатів лабораторних випробувань та вимірювань, повної відповідності як міжнародним, так і місцевим стандартам і методології.

Переваги нашої компанії

Відсутність конфлікту інтересів

Український ринок інспекційних послуг перенасичений великою кількістю сюрвейєрських компаній. Діяльність нашої компанії здійснюється виключно незалежно від будь-якої зацікавленої сторони. Інші сюрвейєри часто виявляються втягнутими в конфлікт інтересів і, як наслідок, недобросовісно мотивованими в своїй діяльності.

Кваліфіковані кадри

Наш персонал має відповідну профільну освіту і величезний досвід роботи в сфері надання сюрвейєрських послуг, геодезичних вишукувань і лабораторних досліджень. На початку діяльності компанії була проведена масштабна робота з пошуку і підбору персоналу, та в даний момент в нашій компанії працюють співробітники, які мають за плечима величезний досвід роботи в провідних сюрвейєрських компаніях, також наші співробітники постійно підвищують свою кваліфікацію і вдосконалюють навички.

Адаптація пропонованих послуг

Світ стрімко змінюється, а з ним змінюються й правила гри. Для того щоб не відставати від глобальних змін, ми готові запропонувати нашим клієнтам широкий спектр послуг та опрацьовані системні рішення, які враховують всі специфічні умови, для кожної конкретної ситуації

Мета нашої роботи - надання ефективних рішень на базі використання зарекомендували себе у світовій сюрвейерської практиці методик, підвищення безпеки та якості, зниження комерційних і технологічних ризиків наших клієнтів.
Наші сертифікати