12 MCI

3D-сканування і тривимірне моделювання

Під 3D скануванням будь-якого фізичного об’єкта мається на увазі збір інформації для складання його деталізованої цифрової копії з урахуванням його геометричних розмірів.

На даний момент основним видом 3D сканування є – безконтактне сканування, яке застосовується в інженерному проектуванні і виробництві, архітектурі і мистецтві з метою вирішення завдань за двома напрямками – контролю геометрії і реверс-інжинірингу.

3D сканування – кращий спосіб побудувати максимально точну 3D модель складних об’єктів.

Ми виконуємо: 3D сканування будь-яких об’єктів починаючи від предметів невеликого розміру наприклад монетки, закінчуючи скануванням будівель і інших великогабаритних об’єктів.

Перетворення оцифрованих декоративних об’єктів в 3D моделі для подальшого виготовлення на 3D принтері, ЧПУ, лиття бронзи та інше.

У своїй роботі ми використовуємо 3D-сканери Leica RTC 360 і EinScan Pro HD за допомогою яких ми можемо створити модель цілого будинку, окремих деталізованих елементів архітектури: емблем, колон, ковки і різного роду декору, а також складних механічних елементів, механізмів, деталей і т.д. з високою точністю.

Використовуючи у своїй роботі 3D-сканер EinScan Pro HD ми отримуємо:

Вражаюче високе розширення для дрібних деталей

Завдяки використанню нової структури світло проецирования, сканування лініями, яке традиційно використовувалося в режимі фіксованого сканування, тепер використовується в режимі сканування HD з рук. Мінімальна відстань між точками до 0,2 мм з оптимізованим алгоритмом забезпечує високу роздільну здатність і точність як при ручному скануванні, так і при фіксованому скануванні.

Високу точність для високоякісного 3D моделювання

Залежно від способу позиціонування, сканер або об’єкти можуть переміщатися під час сканування. EinScan Pro HD сканер забезпечує точність до 0,04 мм в режимі фіксованого сканування. У режимі ручного сканування за допомогою маркерного вирівнювання, об’ємна точність досягає 0,045 мм + 0,3 мм / м. Можливість сканування об’єктів c розмірами від 30 мм до 8000 мм.

Швидку швидкість сканування і передачу даних

EinScan Pro HD має високу продуктивність сканування до 3 000 000 точок в секунду в ручному режимі сканування і менш 0,5 c для кожного окремого кадру у фіксованому режимі сканування.

Повнокольорову текстуру

З EinScan Pro HD можна швидко отримати повнокольорову текстуру і геометрію, використовуючи модуль Color Pack. Крім того, насичений колір допомагає у вирівнюванні даних.