Обладнання для моніторингу рівня і обсягу зернових культур і насипних матеріалів у силосах

Забезпечення точності вимірювань рівня сипучих матеріалів.

Вимірювання рівня порошкових і сипких матеріалів - непростий процес. При зберіганні таких матеріалів отримання показників рівня представляє певну складність через необхідність виміру обсягу для надання максимально повних відомостей. Вимірювана поверхня завжди нерівна, найчастіше з наявністю високого рівня запиленості.

Що якби Ви могли...

 • Приймати рішення з управління запасами на основі вичерпних даних
 • Підвищити безпеку та вдосконалити контроль виробничих процесів
 • Подолати проблеми технічного обслуговування, що вимагають великих витрат часу
 • Забезпечити точність вимірювання рівня, обсягу та маси матеріалів

Ми пропонуємо наступні рішення з точного вимірювання і контролю запасів:

Для поліпшення ефективності роботи, зменшення ризиків «переповнення» і оптимізації графіка доставки визначальну роль відіграють точне вимірювання і контроль запасів. За допомогою тривимірного сканера сипучих матеріалів легко виконувати точні вимірювання для відстеження вироблення продукції, контролю процесів, управління запасами і прогнозування споживання. Тривимірний сканер забезпечує точне вимірювання сипучих і порошкових матеріалів незалежно від типу матеріалу або характеристик продукту, агресивності умов середовища зберігання, розміру бункера, резервуара або контейнера для зберігання.

 • Отримання високоточних вимірювань рівня та об'єму.
 • Поліпшення відстеження вироблення продукції.
 • Отримання даних про те, що відбувається в бункері, за допомогою тривимірного уявлення про дійсний стан поверхні продукту.

Підвищення рівня безпеки.

Бункер може зруйнуватися, що спричинить катастрофічні наслідки. Це може статися через нерівномірне навантаження на бічну стіну, викликану накопиченням матеріалу або нерівномірного заповнення, або спустошення. Щоб уникнути таких ситуацій, необхідно використовувати перевірені системи контролю. Завдяки тривимірній візуалізації в програмному забезпеченні 3D можна повністю побачити розподіл матеріалу всередині бункера, що допомагає запобігти загрозі структурного пошкодження контейнера. Програмне забезпечення 3D надає можливість віддаленого моніторингу матеріалів, що зберігаються, спрощуючи роботу оператора і скорочуючи витрати. Оператору більше не потрібно забиратися на резервуар для виконання перевірок і ручних вимірювань.

 • Своєчасне візуальне виявлення можливих несправностей.
 • Попередження серйозних пошкоджень і забезпечення безпеки операторів.
 • Зведення до мінімуму необхідності перевірки рівня у верхній частині резервуара.

Рішення проблем технічного обслуговування, що вимагають значних витрат часу.

Тривимірний сканер практично не вимагає технічного обслуговування. У нього немає рухомих частин, які можуть заклинити, він не потребує повторного калібрування, а його функція самоочищення запобігає скупченню відкладень на антенах, забезпечуючи надійну роботу в умовах високої запиленості. Тривимірна візуалізація допомагає краще представляти розподіл матеріалів в бункері, дозволяючи заздалегідь спланувати технічне обслуговування і уникнути поломок і простоїв.

 • Можливість складання розкладу обслуговування.
 • Усунення необхідності ручних вимірювань.
 • Відсутність необхідності в спеціальному калібруванні.
 • Отсутствие подвижных частей и риска заклинивания.
 • Відсутність рухомих частин і ризику заклинювання.

Забезпечення точності вимірювання рівня сипучих матеріалів.

Нерівна поверхня і висока запиленість не являють проблеми для безконтактного тривимірного сканера сипучих матеріалів, який вимірює об'єм, а також мінімальний, максимальний та середній рівні збережених матеріалів. Низькочастотні звукові хвилі дозволяють сигналу проникати крізь пил, створюючи зображення поверхні матеріалів, що зберігаються і забезпечуючи при цьому точність вимірювання рівня сипучих матеріалів.

Сканер випускається в трьох моделях, кожна для своєї області застосування:

Тривимірний сканер серії L:

Сканер оптимізований для вимірювання середнього рівня. Його промінь невеликої ширини концентрує сигнал на невеликих областях і забезпечує базовий вимір рівня.

Тривимірний сканер серії V:

Забезпечує високу точність показань рівня і обсягу. Працює в більшості бункерів і дозволяє змінювати кут вимірювального променя.

Тривимірний сканер серії S:

Пропонує ті ж функціональні можливості, що і серія V, але включає додаткове програмне забезпечення, що дозволяє виконувати тривимірну візуалізацію вмісту, що зберігається. Ця функція корисна для відображення відкладень і різних нерівностей. У надвеликих бункерах для охоплення всієї області може знадобитися кілька сканерів. Для надання вмісту в єдиному вигляді програмне забезпечення системи поєднує їх сигнали. Дозволяючи виконувати вимірювання в раніше недоступних областях, тривимірний сканер сипучих матеріалів швидко і легко інтегрується в існуючу ERP-систему підприємства, надаючи більш широкі можливості контролю за запасами і всім процесом виробництва, оптимізуючи потенційні можливості із збільшення загальної ефективності і прибутку.

Вимірювання запасів у великих складських приміщеннях.

За необхідності вимірювання понад широких бункерів, великих відкритих резервуарів, приміщень для зберігання сипучих матеріалів і складів, система тривимірних сканерів є чудовим рішенням. Тривимірний сканер здатний вимірювати практично будь-які матеріали на широкій площі, але в деяких випадках може знадобитися кілька сканерів. Вихідні сигнали зі сканерів об'єднуються в одну тривимірну карту всієї поверхні. Області застосування включають:

 • Бункери вугілля на електростанціях.
 • Великі камери для зберігання цукру, добрив.
 • Великі бункери для зберігання зерна, крупи і т.д.
 • Великі клінкери і інші великі бункери на цементних заводах.
 • Широкі складські приміщення і відкриті резервуари.

Надійне і безпечне вимірювання рівня в найскладніших умовах.

Система тривимірних сканерів сипучих матеріалів функціонує як єдиний пристрій:

 • Показання сканерів синхронізуються таким чином, щоб вони не заважали один одному.
 • Облік повного набору точок вимірювання для складання карти з усіх сканерів.
 • Комбінована візуалізація всієї поверхні.

Простий контроль рівня декількох резервуарів одночасно.

Моніторинг резервуарів на декількох віддалених об'єктах є складним завданням. Необхідна тільки точна інформація, заснована на умовах, що змінюються в реальному часі. Програмне забезпечення 3D забезпечує високотехнологічний аналіз поточних умов, а також даних за минулі періоди, дозволяючи удосконалювати робочі процеси, одночасно знижуючи експлуатаційні витрати.

Програмне забезпечення надає наступну інформацію:

 • Обсяг;
 • Мін. / макс. рівень або відстань до продукту;
 • Маса (із заданою щільністю).

Сканери взаємодіють з ПК по інтерфейсу. Оператор отримує доступ як до даних в режимі реального часу, так і до даних за минулі періоди, збережених на сервері.

Програмне забезпечення відображає результати вимірювань

Точне управління запасами в режимі реального часу.

 • Інтеграція в режимі реального часу точних показань вмісту бункера і рівня запасів
 • Можливість застосування в сферах поповнення запасів, ланцюжки поставок і фінансів
 • Своєчасне отримання звітів про ефективність роботи з місць зберігання і виробництва
 • Об'єднання технологій і процесів відстеження запасів.

Програмне забезпечення 3D збільшує ефективність і підвищує безпеку Пакет 3D дозволяє здійснювати віддалений моніторинг всього обсягу матеріалів, що зберігаються. Це знижує витрати і підвищує безпеку обслуговуючого персоналу.

Програмне забезпечення 3D дозволяє користувачам в режимі реального часу отримувати дані про запаси з резервуарів зберігання будь-яких розмірів і груп резервуарів, розташованих на будь- якому об'єкті