Наземне тривимірне лазерне сканування

Лазерне сканування є передовою безконтактною технологію тривимірного виміру об’єктів і поверхонь. У порівнянні з традиційними оптичним і супутниковим геодезичними методами, технологія лазерного сканування характеризується феноменальною детальністю, неймовірною швидкістю, високою точністю вимірювань. Дана технологія є реально революційною в сфері інженерних вишукувань, оскільки саме його поява зумовила потужний якісний ривок всієї галузі. Сьогодні лазерне сканування широко застосовується в архітектурі, промисловості та енергетиці, геодезії та маркшейдерії, на об’єктах транспортної інфраструктури, в цивільному і промисловому будівництві, видобувній галузі, археології, користується попитом вона також і в багатьох інших галузях виробництва і народного господарства. Фахівці компанії МСІ мають вищу профільну геодезичну освіту і діючі кваліфікаційні сертифікати, що підтверджують рівень знань. Все це в поєднанні з новітнім парком сучасного геодезичного обладнання дозволяє нам виконувати роботи з найвищою якістю.

Виконаємо:

1. Проведення сканування будівель / споруд, приміщень об’єктів промислового і цивільного будівництва.
Перш ніж приступати до реконструкції будь-якого об’єкта, кращим варіантом буде отримання об’ємної і конкретної інформації про цей об’єкт, в цифровому вигляді.При скануванні відбувається передача габаритів, розмірів, положення в просторі, несучих конструкцій і т.д. Тим самим, економиться час на вивчення об’єкта і відповідно коштів. Вимірювання будівель і приміщень може знадобитися при цифровому аналізі, де потрібно отримати точні дані про фізичні елементи для точного визначення відповідності необхідним технічним установкам. Маючи в своєму розпорядженні 3D моделі будівель, можна створювати архівні бази застарілих елементів у вигляді цифрових даних.

2. Обробка хмар точок.

3. Проведення контролю якості виробництва та будівництва в промисловому і цивільному будівництві з використанням 3D сканування.

Значна частина підприємств потребує глибокої модернізації, однак відсутність вихідної і / або актуальної виконавчої документації, схем і планів істотно ускладнює роботу на етапі створення проекту модернізації. Тривимірне наземне лазерне сканування дозволяє кардинально знизити витрати на створення точної і актуальної інформації про підприємство. Активна модернізація і будівництво нових виробничих об’єктів показали ефективність технології 3D лазерного сканування в процесі контролю якості та об’ємів робіт, які виконані підрядними організаціями. Наземне лазерне сканування дозволяє швидко визначити фактичні розміри і положення будівельних конструкцій і устаткування, що монтується, накласти результати вимірювань на проектну модель об’єкта і визначити їх відхилення від проектних значень.

4. Проведення контролю зміни геометрії при експлуатації об’єктів промислового і цивільного будівництва з використанням 3D сканування.
Контроль за зміною форми і розмірів об’єкта внаслідок конструктивних особливостей, дії навантажень і температурно-кліматичних впливів, а також зміна положення об’єкта відносно початкового.

5. Проведення тривимірного сканування і панорамної фотографії при інформаційному моделюванні експлуатованих об’єктів.

6. Визначення об’ємів технологічних ємностей, земляних робіт.

7. Визначення об’ємів сипучих матеріалів і інвентаризація складів сировини із застосуванням 3D лазерного сканування.

8. Визначення відхилень по горизонталі / вертикалі (крену) і ступеня прогину конструктивних елементів, виявлення дефектів конструкцій.

9. Контроль за деформаціями як існуючих, так і споруджуваних будівель з метою моніторингу.

10. Високоточне оцифровування конструкцій, деталей, механізмів при прийманні, дефектовці. Дані сканування є вимірювальною інформацією і Ви можете їх використовувати для проведення вимірювань реальних відстаней між будь-якими точками або елементами об’єкта сканування.

11. Проведення високоточного оцифровування і панорамної фотографії конструкцій, деталей, механізмів, транспорту при пошкодженнях, аваріях, для оцінки заподіяного збитку, або для розрахунку коштів необхідних для відновлення.

12. Проведення високоточного оцифровування і панорамної фотографії, для відтворення запасних частин, для обладнання знятого з виробництва.