Тальманський рахунок

Тальман – (від англ. tallyman) особа, яка веде облік вантажу при навантаженні на судно або вивантаженні з нього. Зазвичай до послуг тальмана вдаються при прийомі і здачі вантажів, що перевозяться по рахунку вантажних місць.

Тальманська розписка – вантажний документ, що засвідчує кількість вантажу і його стан при прийомі на судно або здачі в порту призначення. Складається лічильниками вантажу – тальманами.

Тальманський рахунок вантажу (Tally) – це фізичний підрахунок всіх навантажених і вивантажених вантажних місць (одиниць вантажу) з занесенням результатів до тальманського листа. Тальманські листи є першоджерелом інформації про вантаж і, як правило, містять не тільки інформацію про кількість вантажу, а й зауваження про стан пакування і маркування, а також дані про пошкодження вантажу (кількість і розміри). Подібний рахунок вантажу в першу чергу орієнтований на контроль кількості вантажу на всіх етапах транспортування, але на рівних з цим має на меті описати стан вантажу. В спектр тальманських послуг входить надання щоденного звіту, ведення тальманських листів і написання заключного сюрвейєрського звіту, який є основним документом, що засвідчує кількість товару.
Послуги професійних тальманів дозволять Вам:

1. Отримати точну картину кількості і якості вантажу в момент перевалювання.

2. Отримувати оперативну інформацію про кількість і стан свого вантажу під час вантажних операцій.

Наша компанія володіє штатом професійних тальманів / інспекторів, які якісно здійснять рахунок вантажу. Крім того, інспектори спостерігають за тим, щоб вантаж не постраждав в процесі навантаження, вивантаження або перевалювання.

Тальманські послуги – найбільш простий і найбільш гнучкий вид сюрвейєрських послуг. Незважаючи на видиму простоту, в кожному конкретному випадку нами пропонується найбільш прийнятний метод виконання підрахунку / зважування вантажу.