Вартість наших послуг

Наші шановні партнери, вартість послуг, що надаються, обговорюється індивідуально у зв'язку з тим, що:

В даний час на багатьох інтернет-ресурсах зазначається занадто низька вартість на послуги, що надаються. Варто задуматися, чому так відбувається? Кожен з нас не проти заощадити, але якщо послуга вартістю в 5000 гривень продається онлайн всього за 500 гривень, Ви задумаєтеся: «У чому підступ? Це занадто, щоб бути правдою!», «Мабуть, це погана послуга!». Або Ви подумаєте, що дана вартість послуги спеціально вказана дуже низькою, щоб Ви звернулися в дану компанію і далі в процесі спілкування з представниками компанії, вартість послуги, зазначена на сайті компанії, збільшиться в багато разів і Ви матимете рацію. При формуванні вартості на послуги, що надаються, нашою компанією не зменшується вартість
послуг за рахунок:

1. Якості послуг.

2. Залучення до виконання послуг низькокваліфікованого персоналу, або взагалі персоналу без кваліфікації.

3. Зменшення кількості персоналу, задіяного при виконанні послуг, що в підсумку призводить до неякісного виконання послуг.

4. Використання при виконанні послуг обладнання та програмного забезпечення, яке має сумнівну історію.

5. Використання обладнання, якому вже не один десяток років.

6. Використання обладнання, взятого напрокат.

7. Використання обладнання низької якості.

Також ми не вводимо в оману наших партнерів, публікуючи на сайті низьку вартість послуг.

Для розрахунку оптимальної вартості послуги нам з Вами потрібно розрахувати три варіанти вартості послуг: оптимальну вартість по відношенню до конкурентів, оптимальну вартість на Вашу думку, і оптимальну вартість послуги з точки зору нашої компанії.
  • Оптимальна вартість по відношенню до конкурентів - така вартість послуг, яка дозволяє послугам виглядати привабливими на тлі конкурентів. Оптимальна вартість послуг розраховується на основі принципів цінової конкуренції і зазвичай являє собою коридор вартості послуг (від і до), в рамках якого вартість послуги буде забезпечувати конкурентоспроможність послуги.
  • Оптимальна вартість послуги на Вашу думку, думку наших шановних партнерів, - така вартість послуги, яку Ви готові заплатити за послугу, знаючи її властивості і переваги.
  • Оптимальна вартість з точки зору компанії - така вартість послуги, яка дозволяє отримувати необхідний рівень прибутку з продажу послуг.
  • Хочемо Вас запевнити, що після розрахунку варіантів вартості, вартість послуг для Вас буде найоптимальнішою і якість послуг, що надаються, буде найвищою.